GIRLS UNDERCLASS SHOWCASE PLAYERS

2020

Girls Alphabetical Listing of 2020 Players

Name (First)

Name (Last)

School

Grad

Gracie

Adams

Lanesville

2021

Jordan

Barnes

Portage

2021

Ally

Becki

Brownsburg

2021

Katherine

Benter

Brownstown Central

2021

Dyamond

Blair

Andrean

2021

Courtney

Blakely

Hammond Bishop Noll

2021

Ashlynn

Brooke

Pioneer

2023

Tyranny

Brown

Heritage Christian

2021

Aubrey

Burgess

Linton-Stockton

2021

Katie

Burton

Fishers

2021

Kate

Clarke

Carmel

2022

Jaleigh

Crawford

Elwood

2022

Alyssa

Crockett

Westfield

2022

Gabby

Dean

Columbus East

2023

Kelsey

DuBois

University

2022

Bridget

Dunn

Carmel

2021

Audra

Emmerson

Fishers

2021

Courtney

Fields

Indpls. Cathedral

2021

Kalea

Fleming

Loogootee

2021

Hope

Fox

East Central

2022

Lilliann

Frasure

North Judson-San Pierre

2021

Isabella

Gizzi

New Palestine

2023

Madison

Gray

Union County

2021

Koryn

Greiwe

Columbus East

2022

Mckenzie

Hudgen

Mishawaka Marian

2021

Laila

Hull

Zionsville

2023

Sydney

Jaynes

Trinity Lutheran

2021

Brooklynn

Jones

Loogootee

2021

Remi

Jordan

Knox

2021

Bailey

Kelham

Garrett

2023

Addyson

Kent

Jennings County

2021

Kenna

Kirby

Tri-West Hendricks

2022

Makena

Knepp

Northridge

2021

Makena

Knepp

Northridge

2021

Ally

Madden

Blue River Valley

2022

Teresa

Maggio

McCutcheon

2022

Nalani

Malackowski

Chesterton

2021

Annika

Marlow

Rushville Consolidated

2022

Moira

McGinley

Indpls. Bishop Chatard

2021

Alexa

McKinley

Columbus North

2021

Chloe

McKnight

Bedford North Lawrence

2021

Grace

Meyer

Seymour

2021

Myah

Montgomery

Southridge

2022

Peyton

Murphy

Evansville Reitz Memorial

2021

Jaelynne

Murray

Pike

2022

Natalie

Noel

Salem

2022

Karsyn

Norman

Bedford North Lawrence

2023

Jade

Nutley

Madison Consolidated HS

2021

Felicity

Olejniczak

Knox

2021

Kaybree

Oxley

Tecumseh

2022

Maddie

Patterson

Danville

2021

Kathryn

Perry

Shenandoah

2021

Tenleigh

Phelps

Triton Central

2021

Makaya

Porter

Elkhart Central

2023

Zakia

Rasheed

Indpls. Bishop Chatard

2021

Abigail

Ratts

Salem

2022

Mila

Reynolds

South Bend Washington

2022

Amiyah

Reynolds

South Bend Washington

2023

Mercedes

Rhodes

Oregon-Davis

2021

Katey

Richason

Zionsville

2020

Sheridan

Robbins

Orleans

2021

Haley

Rose

Linton-Stockton

2021

Abby

Sanner

Warsaw

2022

Alison

Saunders

North Harrison

2022

Julia

Schutz

Andrean

2021

Renna

Schwieterman

Jay County

2023

Ashlynn

Shade

Noblesville

2023

Vanessa

Shafford

Linton-Stockton

2021

Maiah

Shelton

Norwell

2021

Brynn

Shoup-Hill

Goshen

2021

Lilly

Stoddard

Crown Point

2022

Alana

Striverson

Silver Creek

2021

Kendal

Swartout

Concord

2021

Karly

Sweeney

Salem

2021

Bailey

Tabeling

Trinity Lutheran

2023

Sidney

Wagner

Tippecanoe Valley

2021

Jaci

Walker

Northridge

2021

Tanyuel

Welch

North Central (Indpls.)

2022

Ari

Wiggins

Heritage Christian

2021

Ellie

Wilkerson

Plainfield

2022

Mary

Wilson

Center Grove

2021

Zoe

Zellers

Scottsburg

2021

Partners (Click on Logo)

Powered by Sportz Ventures